بازی پازل (پازل) فقط شما صبر کنید

بازی های آنلاین رایگان

بازی پازل هیجان انگیز، شما توانایی های خود قدردانی، در اینجا شما می توانید اندازه پازل از ساده ترین تا پیچیده ترین را انتخاب کنید.

بازی آنلاین پازل (پازل) فقط شما صبر کنید - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پازل (پازل) فقط شما صبر کنید آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پازل (پازل) فقط شما صبر کنید - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

پازل (پازل) فقط شما صبر کنید


چگونه به بازی بازی آنلاین پازل (پازل) فقط شما صبر کنید. کنترل کردن بازی پازل (پازل) فقط شما صبر کنید. بازی پازل هیجان انگیز، شما توانایی های خود قدردانی، در اینجا شما می توانید اندازه پازل از ساده ترین تا پیچیده ترین را انتخاب کنید. جمع آوری پازل با شخصیت های کارتونی و حالت مشکل یکی پس از دیگری را انتخاب کنید. در مرکز زمین بازی، واقع در پازل شیوه ای پر هرج و مرج، و است که شما باید برای جمع آوری. با استفاده از ماوس، کشیدن و پیدا کردن پازل برای هر محل. به تلنگر پازل، فقط فاصله را فشار دهید، و دوباره فشار دهید به نوبه خود جهت عقربه های ساعت پازل. در رتبه بندی در بالای زمین بازی، شما می توانید به اندازه پازل با کلیک بر روی فلش بالا و پایین، و سپس کلیک پازل راه اندازی مجدد را انتخاب کنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2226
پازل (پازل) فقط شما صبر کنید ( رای4, امتیاز middlecover: 4.25/5)
0%

این بازی های فلش