بازی طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید

بازی های آنلاین رایگان

یکی از شخصیت های اصلی - گرگ، تصمیم گرفت برای پولدار شدن. اخیرا، او را کشف کرد وجود از خانه مرغ سحر و جادو و در جستجوی رفت. در این زمان، گرگ در یک افسانه واقعی بود در اینجا مرغ تخم طلایی!

بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید. کنترل کردن بازی طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید. یکی از شخصیت های اصلی - گرگ، تصمیم گرفت برای پولدار شدن. اخیرا، او را کشف کرد وجود از خانه مرغ سحر و جادو و در جستجوی رفت. در این زمان، گرگ در یک افسانه واقعی بود در اینجا مرغ تخم طلایی! با استفاده از ماوس، و رانندگی در میدان بازی به سمت راست و چپ، بالا و پایین برای گرفتن تخم مرغ طلایی. اگر شما راحت به استفاده از کلید های صفحه کلید، دکمه های A، Z، L، M برای کمک به کنار آمدن با این کار. گرفتن به عنوان تخم مرغ طلایی، و کمک به گرگ به پولدار شدن. در رتبه بندی بالا از هیئت مدیره بازی، شمارش تخم مرغ گرفتار شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2071
طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید ( رای13, امتیاز middlecover: 3.62/5)
0%

این بازی های فلش