بازی طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید

بازی های آنلاین رایگان

یکی از شخصیت های اصلی - گرگ، تصمیم گرفت برای پولدار شدن. اخیرا، او را کشف کرد وجود از خانه مرغ سحر و جادو و در جستجوی رفت. در این زمان، گرگ در یک افسانه واقعی بود در اینجا مرغ تخم طلایی!

بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید


چگونه به بازی بازی آنلاین طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید. کنترل کردن بازی طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید. یکی از شخصیت های اصلی - گرگ، تصمیم گرفت برای پولدار شدن. اخیرا، او را کشف کرد وجود از خانه مرغ سحر و جادو و در جستجوی رفت. در این زمان، گرگ در یک افسانه واقعی بود در اینجا مرغ تخم طلایی! با استفاده از ماوس، و رانندگی در میدان بازی به سمت راست و چپ، بالا و پایین برای گرفتن تخم مرغ طلایی. اگر شما راحت به استفاده از کلید های صفحه کلید، دکمه های A، Z، L، M برای کمک به کنار آمدن با این کار. گرفتن به عنوان تخم مرغ طلایی، و کمک به گرگ به پولدار شدن. در رتبه بندی بالا از هیئت مدیره بازی، شمارش تخم مرغ گرفتار شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2102
طلایی تخم مرغ فقط شما صبر کنید ( رای13, امتیاز middlecover: 3.62/5)
0%

این بازی های فلش