بازی باربی که نوازنده پیانو

بازی های آنلاین رایگان

بازی هیجان انگیز و جالب برای نوازندگان جوان است. سوار در سفر به باربی و او با کمال میل به شما آموزش پیانو و گوش دادن به موسیقی شما تشکیل شده است.

بازی آنلاین باربی که نوازنده پیانو - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش باربی که نوازنده پیانو آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین باربی که نوازنده پیانو - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

باربی که نوازنده پیانو


چگونه به بازی بازی آنلاین باربی که نوازنده پیانو. کنترل کردن بازی باربی که نوازنده پیانو. بازی هیجان انگیز و جالب برای نوازندگان جوان است. سوار در سفر به باربی و او با کمال میل به شما آموزش پیانو و گوش دادن به موسیقی شما تشکیل شده است. در این بازی شما خواهد شد دو حالت بازی را پیدا کنید: حالت که در آن شما قادر خواهید بود به سرودن موسیقی و حالت که در آن باربی شما را یادداشت نشان می دهد، و شما می توانید پیانو را بازی کند. حالت هر کدام از انتخاب، شما را دریافت خواهد کرد تاثیر ماندگار دریافت شده از گیم پلی. برای انتخاب، با کلیک بر روی یادداشت ها، واقع در پانل در مرکز زمین بازی، و پس از آن سطح بازی را انتخاب کنید. استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس خود را بر روی کلید و آهنگسازی شاهکار خود.
رای دادن به این بازی: بازی: 9747
باربی که نوازنده پیانو ( رای119, امتیاز middlecover: 4.76/5)
0%

این بازی های فلش