بازی پیانو برای کودکان

بازی های آنلاین رایگان

در این بازی شما این فرصت را به درس از بسیار Puig از داشته باشد. Puig از - یک توله سگ با استعداد موسیقی باور نکردنی و او را آماده برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را.

بازی آنلاین پیانو برای کودکان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پیانو برای کودکان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پیانو برای کودکان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پیانو برای کودکان. کنترل کردن بازی پیانو برای کودکان. در این بازی شما این فرصت را به درس از بسیار Puig از داشته باشد. Puig از - یک توله سگ با استعداد موسیقی باور نکردنی و او را آماده برای به اشتراک گذاشتن دانش خود را. سازمان دیده بان نزدیک برای هر کلید پریدن Puig از و سعی کنید به دقیقا بعد از او تکرار کنید. فشار کلید، تکرار صداها و تنها به شما بستگی دارد - ستایش شما یا نه. اگر شما کلیدهای درست انتخاب کرده اید، Puig از شما ستایش و صداهای زیر نشان می دهد، و اگر نه، باید بیش از شروع. در بازی عبور و شما تنها سه تلاش دارند، بنابراین استفاده از آنها را عاقلانه! فشار کلید درست نیست؟ لطفا با کلیک بر روی ماوس بر روی دکمه بازی دوباره دوباره سعی کنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2892
پیانو برای کودکان ( رای9, امتیاز middlecover: 4.67/5)
0%

این بازی های فلش