بازی آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه

بازی های آنلاین رایگان

سمبوسه سبزیجات - این پاکت از خمیر پر شده با سبزیجات است. یام! سوار در آشپزخانه مجازی و تماشای دست نوک، که نه تنها به شما نشان دهد که چگونه به محصولات، بلکه در آنچه به منظور استفاده از آنها.

بازی آنلاین آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه


چگونه به بازی بازی آنلاین آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه. کنترل کردن بازی آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه. سمبوسه سبزیجات - این پاکت از خمیر پر شده با سبزیجات است. یام! سوار در آشپزخانه مجازی و تماشای دست نوک، که نه تنها به شما نشان دهد که چگونه به محصولات، بلکه در آنچه به منظور استفاده از آنها. با کلیک بر روی اشاره گر ماوس بر روی این محصولات، آنها را حرکت بر روی میز در یک توالی دقیق، و آماده شدن ظرف غیر معمول است که می توانید دوستان خود را متحیر می کند. گیم پلی به اندازه کافی آسان است، و شما به راحتی با آماده سازی خواهد برآید. هنگامی که طبخ غذا، آشپز آن را در مقیاس پنج ستاره قدردانی میکنیم. چگونه بسیاری از ستاره شما را مدیریت برای به دست آوردن؟
رای دادن به این بازی: بازی: 1662
آشپزی گیاهی شیرینی سمبوسه ( رای7, امتیاز middlecover: 4.43/5)
0%

این بازی های فلش