بازی عکس سه در یک ردیف

بازی های آنلاین رایگان

شرکت گوگل جمع آوری کرده است برای ساخت یک برج بلور، و شما نیاز به آنها کمک کند. ساخت یک برج کریستال از همان رنگ، اما تنها تا به عنوان توهین کریستال از رنگ های مختلف نیست.

بازی آنلاین عکس سه در یک ردیف - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش عکس سه در یک ردیف آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین عکس سه در یک ردیف - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین عکس سه در یک ردیف. کنترل کردن بازی عکس سه در یک ردیف. شرکت گوگل جمع آوری کرده است برای ساخت یک برج بلور، و شما نیاز به آنها کمک کند. ساخت یک برج کریستال از همان رنگ، اما تنها تا به عنوان توهین کریستال از رنگ های مختلف نیست. C با استفاده از ماوس، جمع آوری کریستال، که در زمین بازی یافت می شود و نوع حداکثر تعداد نقاط. در نگاه اول، این بازی به اندازه کافی به نظر می رسد آسان است، اما آن را تنها در نگاه اول است. پیش رو شما هشت سطح هیجان انگیز و بسیاری از بلورهای پیدا کنید. ساخت برج ها و جلوگیری از برخورد آن اگر به صورت برج با کریستال از رنگ های مختلف، از آن خواهد شد فورا نابود شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 1738
عکس سه در یک ردیف ( رای3, امتیاز middlecover: 4.33/5)
0%

این بازی های فلش