بازی مدل آژانس

بازی های آنلاین رایگان

یک لحظه تصور کنید مدیر خود را مدل سازی آژانس و چند ساعت بعد شما یک رویداد مهم - یک نمایش مد! بنابراین، برای شروع نمایش، کلیک کنید ماوس بر روی فلش و رفتن به اتاق اتصالات.

بازی آنلاین مدل آژانس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مدل آژانس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مدل آژانس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین مدل آژانس. کنترل کردن بازی مدل آژانس. یک لحظه تصور کنید مدیر خود را مدل سازی آژانس و چند ساعت بعد شما یک رویداد مهم - یک نمایش مد! بنابراین، برای شروع نمایش، کلیک کنید ماوس بر روی فلش و رفتن به اتاق اتصالات. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد همه چیز را به نشان دادن خود را برگزار شد. انتخاب ساز و برگ برای مدل با کلیک بر روی ماوس بر روی دکمه فلش و هر مورد از لباس را انتخاب کنید. آیا لوازم جانبی را فراموش نکنید! به هر حال، این نشان می دهد غیر معمول است، بنابراین مدل باید با ماهواره ای، که شما می توانید در سمت راست زمین بازی را انتخاب کنید به نظر می رسد. آماده؟ عالی، کلیک بر روی دکمه نمایش و ارائه مدل خود را به عموم مردم در تمام شکوه آن است.
رای دادن به این بازی: بازی: 6352
مدل آژانس ( رای94, امتیاز middlecover: 4.79/5)
0%

این بازی های فلش