بازی مد نمایش در نیویورک

بازی های آنلاین رایگان

این فقط باور نکردنی، شما را به نمایش مد معروف در نیویورک دعوت شد. بشتابید به این رویداد مهم و سعی کنید برای نشان دادن بهترین توانایی های خود در انتخاب لباس و لباس طراحی.

بازی آنلاین مد نمایش در نیویورک - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مد نمایش در نیویورک آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مد نمایش در نیویورک - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

مد نمایش در نیویورک


چگونه به بازی بازی آنلاین مد نمایش در نیویورک. کنترل کردن بازی مد نمایش در نیویورک. این فقط باور نکردنی، شما را به نمایش مد معروف در نیویورک دعوت شد. بشتابید به این رویداد مهم و سعی کنید برای نشان دادن بهترین توانایی های خود در انتخاب لباس و لباس طراحی. انتخاب کنید تا برای مدل خود لباس بزرگ، که بلافاصله مخاطبان توسط قطع و تاثیر ماندگاری بر توانایی های خود را ترک کردند. و بلوز، دامن و شلوار، کفش، کیف ... اگر شما بر روی فلش اشاره گر کلیک کنید، سپس تصورات خود را خواهد مرزهای نیست: در اتاق پانسمان شما همه چیز شما نیاز پیدا کنید! استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس بر روی لباس، همانطور که شما به پایان برسد هر کسی را انتخاب کنید، به سکو با کلیک بر روی دکمه نمایش.
رای دادن به این بازی: بازی: 1722
مد نمایش در نیویورک ( رای26, امتیاز middlecover: 4.69/5)
0%

این بازی های فلش