بازی ماجراجویی شاهزاده ایرانی

بازی های آنلاین رایگان

شاهزاده ایرانی - سرگرم کننده واکر که در آن شما باید از طریق بسیاری از موانع و آزمون قبل شما می توانید از این پیچ و خم از سنگ دریافت کنید.

بازی آنلاین ماجراجویی شاهزاده ایرانی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماجراجویی شاهزاده ایرانی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماجراجویی شاهزاده ایرانی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین ماجراجویی شاهزاده ایرانی. کنترل کردن بازی ماجراجویی شاهزاده ایرانی. شاهزاده ایرانی - سرگرم کننده واکر که در آن شما باید از طریق بسیاری از موانع و آزمون قبل شما می توانید از این پیچ و خم از سنگ دریافت کنید. برو به قهرمان ما، با تصویب تمام آزمون که در انتظار شما در هر مرحله. کنترل بازی با استفاده از دکمه های صفحه کلید با فلش های چپ و راست به حرکت در زمین بازی، یک دکمه به پرش به بالا و عقب، پیکان رو به پایین - نشستن. برای این واقعیت است که شاهزاده می تواند حتی از دست دادن جان خود، در حال حرکت به سمت هدف خود آماده کرده است. اما بطری سحر و جادو کمک خواهد کرد احیای قهرمان خود را. اگر چه آنها تنها سه، پس مراقب باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 1618
ماجراجویی شاهزاده ایرانی ( رای5, امتیاز middlecover: 3.8/5)
0%

این بازی های فلش