بازی رنجرز: پیدا کردن شماره

بازی های آنلاین رایگان

رقم جستجو در ترنج هیروگلیف آسان نیست، اما شما باید هر تلاش برای پیدا کردن آنها در میان بخش های دیگر این محصول را. سعی کنید برای کمک به تکاور و پیدا کردن تمام اعداد است که در تصویر پنهان شده است.

بازی آنلاین رنجرز: پیدا کردن شماره - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش رنجرز: پیدا کردن شماره آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین رنجرز: پیدا کردن شماره - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

رنجرز: پیدا کردن شماره


چگونه به بازی بازی آنلاین رنجرز: پیدا کردن شماره. کنترل کردن بازی رنجرز: پیدا کردن شماره. رقم جستجو در ترنج هیروگلیف آسان نیست، اما شما باید هر تلاش برای پیدا کردن آنها در میان بخش های دیگر این محصول را. سعی کنید برای کمک به تکاور و پیدا کردن تمام اعداد است که در تصویر پنهان شده است. در اینجا شما نیاز به امید تنها برای خود، به عنوان دستیاران شما حتی یک ذره از دست رفته از این نسخه از بازی ندارد. رانندگی اشاره گر ماوس خود را بر روی زمین بازی و یک بار یک عدد پیدا، بلافاصله روی آن کلیک کنید. اگر تعداد پیدا کنید، او بلافاصله از زمین بازی و همچنین در هیئت مدیره ارسال شده در سمت راست زمین بازی ناپدید می شوند. وقت خود را، زمان پخش و کمتر زمانی که شما صرف به دنبال تفاوت، بهتر است در نتیجه.
رای دادن به این بازی: بازی: 1875
رنجرز: پیدا کردن شماره ( رای28, امتیاز middlecover: 4.89/5)
0%

این بازی های فلش