بازی Fishdom سه در یک ردیف

بازی های آنلاین رایگان

هیجان انگیز و رنگارنگ بازی تمام کاربران، بزرگسالان و کودکان را دوست دارم. جمع آوری ترکیبی از سه یا بیشتر یکسان کاشی و آکواریوم خود را موجودات زیر آب زیبا پر کنید.

بازی آنلاین Fishdom سه در یک ردیف - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش Fishdom سه در یک ردیف آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین Fishdom سه در یک ردیف - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین Fishdom سه در یک ردیف. کنترل کردن بازی Fishdom سه در یک ردیف. هیجان انگیز و رنگارنگ بازی تمام کاربران، بزرگسالان و کودکان را دوست دارم. جمع آوری ترکیبی از سه یا بیشتر یکسان کاشی و آکواریوم خود را موجودات زیر آب زیبا پر کنید. به جمع آوری ترکیبی از کاشی یکسان، در تراشه های موس خود را کلیک کنید و تنظیم مجدد آنها. هنگامی که ترکیبی ایجاد می شود، آن را از زمین بازی ناپدید می شوند، و به جای آن خواهد بود که تراشه های جدید. بنابراین، از بین بردن یکی از این ترکیب یکی پس از دیگری، شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن پول کافی برای خرید ماهی جدید است. ترکیبات بیشتر شما می توانید ایجاد کنید، پول بیشتری به شما می توانید کسب درآمد!
رای دادن به این بازی: بازی: 1715
Fishdom سه در یک ردیف ( رای7, امتیاز middlecover: 3.29/5)
0%

این بازی های فلش