بازی بیمارستان شبیه ساز

بازی های آنلاین رایگان

بیمارستان وظیفه - بازی برای دختران و زنان جوان که پرشور در مورد طب می باشد. در اینجا شما خواهد شد کمک به پرستار و ارائه بیماران آنها نیاز کلاس های درس است که در طبقه های مختلف می باشد.

بازی آنلاین بیمارستان شبیه ساز - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش بیمارستان شبیه ساز آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین بیمارستان شبیه ساز - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین بیمارستان شبیه ساز. کنترل کردن بازی بیمارستان شبیه ساز. بیمارستان وظیفه - بازی برای دختران و زنان جوان که پرشور در مورد طب می باشد. در اینجا شما خواهد شد کمک به پرستار و ارائه بیماران آنها نیاز کلاس های درس است که در طبقه های مختلف می باشد.
در بیمارستان بیماران دریافت از سراسر شهرستان - آنها ارائه آمبولانس و آنها نیاز به خدمات سریع همان. یک پرستار در طبقه اول از بیمارستان که در آن بیماران و ارائه شده است. پس از بازرسی اولیه، کتیبه چراغ بیمار که به مقصد آن اشاره دارد. پرستار باید فورا او را به اتاق سمت راست در طبقه سمت راست با استفاده از آسانسور. اگر لازم باشد، شما باید این دارو به بیمار را، او در پیش داروسازی زد. بیمارستان وظیفه - جایی که همه شما باید انجام دهید به سرعت. و از این زندگی در اینجا از بیماران دریافت بستگی دارد.
سطح پاساژ بستگی به تعداد نقاط، و اشاره به نوبه خود - به تعداد زندگی را نجات داد. بازی اجازه می دهد تا شما را به شیرجه رفتن به بیمارستان در وظیفه در محیط کار از موسسات پزشکی.
رای دادن به این بازی: بازی: 5176
بیمارستان شبیه ساز ( رای114, امتیاز middlecover: 4.59/5)
0%

این بازی های فلش