بازی تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟

بازی های آنلاین رایگان

آزمون جالب، که دیوانه وار عاشق طرفداران کارتون تحوت ادویه، آن را به دوست دختر وفادار اشاره: شبدر، سام و الکس مخفیانه در یک سازمان که محافظت بشریت کار.

بازی آنلاین تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟ - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟ آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟ - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟


چگونه به بازی بازی آنلاین تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟. کنترل کردن بازی تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟. آزمون جالب، که دیوانه وار عاشق طرفداران کارتون تحوت ادویه، آن را به دوست دختر وفادار اشاره: شبدر، سام و الکس مخفیانه در یک سازمان که محافظت بشریت کار. اما جدا از این واقعیت است که قهرمان ما باید تکالیف جاسوسی خود را به انجام برسانند، به طوری که آنها نیز دختران نوجوان به عنوان عادی زندگی می کنند: حضور در دبیرستان، حلق آویز کردن با دوستان، رفتن به خرید، اما در همان زمان، آنها همیشه در حالت آماده باش، آماده در هر لحظه عمل به عنوان جاسوس
بازی را می توان در یکی از سه دختر جذاب مانند شما یافت:
Kloverina - یک پزشک خانواده چشم آبی ورزش، او می داند زیادی در مورد مد و لباس با توجه به کلمات او. بسیاری در نزد آن ناشی می شود در ذهن cuties کلیشه احمقانه، اما Kloverina است به عنوان آسان نیست به عنوان آن را در نگاه اول به نظر می رسد.
سامانتا یا سام - یک دختر با شعله ور مو قرمز و چشمان سبز. مرتب کردن بر اساس تنظیم این جادوگر! حتی جاسوسی صحنه و لباس که او می پوشد، اعدام در سبز. او دستورات مخفی مغز.
الکساندر و الکس - دختر با موهای کوتاه سیاه و سفید، او را دوست دارد ورزش فعال است. الکساندر - جاسوسی بسیار شاد.
پس از عبور از این آزمون، شما در هر یک از جاسوسان تصمیم گیری و دوست شما می توانید اگر شما در تیم مرموز خود باشد.
رای دادن به این بازی: بازی: 5067
تست تحوت ادویه: و شما جاسوسی واقعی؟ ( رای19, امتیاز middlecover: 4.26/5)
0%

این بازی های فلش