بازی شاهزاده ایرانی واکر

بازی های آنلاین رایگان

این بازی دارای نمایشگاه جالب و در سبک سری کامل. اما این اسکریپت احساسات مثبت ایجاد نمی کند. این کیفیت بسیار پایین تر از در پروژه های قبلی است. گیم پلی بر اساس نسخه جدید از شاهزاده ایرانی سنتی است.

بازی آنلاین شاهزاده ایرانی واکر - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش شاهزاده ایرانی واکر آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین شاهزاده ایرانی واکر - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

شاهزاده ایرانی واکر


چگونه به بازی بازی آنلاین شاهزاده ایرانی واکر. کنترل کردن بازی شاهزاده ایرانی واکر. این بازی دارای نمایشگاه جالب و در سبک سری کامل. اما این اسکریپت احساسات مثبت ایجاد نمی کند. این کیفیت بسیار پایین تر از در پروژه های قبلی است. گیم پلی بر اساس نسخه جدید از شاهزاده ایرانی سنتی است. فعالیت های اصلی شخصیت - مانع آکروباتیک و دعوا. ژیمناستیک قهرمان تبدیل شده است پویا تر. ظاهرا، توسعه دهندگان سعی کرده اند به در نظر گرفتن الزامات مخاطبان مدرن است. فقدان چنین پویایی در سطح معماری ساده. اگر قبل از آن لازم بود تا در مورد چگونگی، آنچه که در آن، در حال حاضر نبوغ خاص در بازی شاهزاده ایرانی مورد نیاز نمی باشد فکر می کنم. در طول ارتقاء، قهرمان توانایی های جادویی تر می شود. اما با استفاده از این قدرت به او به خصوص در هیچ جا، به عنوان پازل تقریبا وجود ندارد. سیستم مبارزه جدید از بازی شاهزاده ایرانی نیاز به مقدار زیادی از دشمنان که در یک نوسان از شمشیر می میرند. با طیف گسترده ای از انواع دشمنان در بازی تنها دو تاکتیک هستند. بازی منحصر به فرد ناپدید شده است، طرح تبدیل شده است به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. با این وجود آن، شما می توانید بی سر و صدا بازی، بدون ترمز و شکست. با وجود اشکالاتی است، بازی دارای مخاطبان آن است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2077
شاهزاده ایرانی واکر ( رای15, امتیاز middlecover: 4.13/5)
0%

این بازی های فلش