بازی پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3)

بازی های آنلاین رایگان

برای طرفداران از پازل!جمع آوری از پازل ناهمگون یک عکس از شرک است.آیا آن را نمی خواهد آسان و شما را مجبور به شکستن سر خود را بر سر اینکه چگونه برای پیدا کردن یک محل برای هر پازل.

بازی آنلاین پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3). کنترل کردن بازی پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3). برای طرفداران از پازل!جمع آوری از پازل ناهمگون یک عکس از شرک است.آیا آن را نمی خواهد آسان و شما را مجبور به شکستن سر خود را بر سر اینکه چگونه برای پیدا کردن یک محل برای هر پازل.برای انتقال تصویر به پازل، در یکی از ماوس و حرکت در هیئت مدیره کلیک کنید، سعی کنید برای پیدا کردن یک محل برای آن است.اگر این پازل مناسب نیست، آن را با کلیک کردن ماوس خود را روی زمین بازی.هنگامی که محل سکونت در بر داشت، پازل با کانتور تصویر ادغام خواهند شد.
رای دادن به این بازی: بازی: 2917
پازل شیدایی. شرک 3 (پازل manija. شرک 3) ( رای94, امتیاز middlecover: 3.88/5)
0%

این بازی های فلش