بازی زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر)

بازی های آنلاین رایگان

چه کسی در این نبرد پیروز، همستر یا انسان زنده؟نتیجه نبرد را بر روی منابع و توانایی های خود را برای مبارزه با بازگشت بستگی دارد.کنترل بازی کنید و سعی کنید برای خارج شدن از این مبارزه پیروز است.

بازی آنلاین زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر). کنترل کردن بازی زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر). چه کسی در این نبرد پیروز، همستر یا انسان زنده؟نتیجه نبرد را بر روی منابع و توانایی های خود را برای مبارزه با بازگشت بستگی دارد.کنترل بازی کنید و سعی کنید برای خارج شدن از این مبارزه پیروز است.استفاده از فلش های چپ و راست به حرکت، فلش رو به پایین - به نشستن و فلش - پرش.دکمه Z - حمله، X - ضربه.اما آن همه شما می توانید در مبارزه نیست.استفاده از ترکیب کلید حمله خاص به همستر درخواست: بر روی فلش به سمت چپ و X، بر روی فلش سمت راست و Z دوبار کلیک کنید، و کلیک زامبی دو بر روی فلش به سمت چپ و Z، بر روی فلش به سمت راست دو، کلیک کنید، و H. دو، کلیک کنیدموفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 1457
زامبی، انتظار: کاهش موش بزرگ (زامبی، انتظار: کاهش از همستر) ( رای2, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش