بازی نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه)

بازی های آنلاین رایگان

این بازی برای مردان واقعی وحشیانه که تا قلعه ها به اندازه کافی هوشمند است و استفاده از نیزه همان است که ماموت که آهو که قزل آلا.

بازی آنلاین نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه). کنترل کردن بازی نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه). این بازی برای مردان واقعی وحشیانه که تا قلعه ها به اندازه کافی هوشمند است و استفاده از نیزه همان است که ماموت که آهو که قزل آلا.خود شکارچی توسط رودخانه ها سریع است و تصمیم می گیرد و بر روی استارت به ظرف اصلی و سوپ ماهی گرفتن ماموت.شما می توانید سطح دشواری را انتخاب کنید، اما شما نیاز به دانستن است که حتی ساده ترین ماهی خیلی باهوش است.هانت در زمان، و کانتر در بالای صفحه نشان می دهد که چگونه بسیاری از ماهی شنا گذشته، و آنچه که شما گرفتار است.لطفا: مراقبت از نیزه!هنگامی که حرکت به راحتی بر روی صخره ها می شکند
رای دادن به این بازی: بازی: 2508
نیزه ماهیگیری ماقبل تاریخ (ماهیگیری ماقبل تاریخ با نیزه) ( رای3, امتیاز middlecover: 2.67/5)
0%

این بازی های فلش