بازی تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی)

بازی های آنلاین رایگان

از زمان به زمان، ما دوست داریم که به تغییر شغل و تبدیل شدن به یک راننده تاکسی معمولی.در دنیای واقعی آسان نیست، اما در این بازی شما می توانید تمایل خود را متوجه.

بازی آنلاین تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی) - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی) آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی) - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی). کنترل کردن بازی تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی). از زمان به زمان، ما دوست داریم که به تغییر شغل و تبدیل شدن به یک راننده تاکسی معمولی.در دنیای واقعی آسان نیست، اما در این بازی شما می توانید تمایل خود را متوجه.با وجود گرافیک کارتون، موسیقی شاد و رابط کاربر پسند، ویژگی های این بازی مطالعه جدی در روند بازی است.دو حالت است: تمرین و حرفه ای.در حالت حرفه ای به تدریج به مناطق مختلف شهرستان، توسعه مرکز به تدریج با نزدیک شدن.مقدار از پول پرداخت می شود، مسافران، نه تنها بستگی به سرعت تحویل، بلکه همچنین در جزئیات مانند موسیقی بازی در کابین است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2062
تاکسی سیم کارت (شبیه ساز تاکسی) ( رای2, امتیاز middlecover: 5/5)
0%

این بازی های فلش