بازی داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی

بازی های آنلاین رایگان

شما در نقش داشا، شما باید پری دریایی کوچک Mirabell بازگشت به خانه کمک کند. برای این کار با کمک یک گردنبند سحر و جادو خود را به تبدیل شدن به یک پری دریایی. شما دوستان خود را میمون کفش راحتی کمک کند.

بازی آنلاین داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی


چگونه به بازی بازی آنلاین داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی. کنترل کردن بازی داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی. شما در نقش داشا، شما باید پری دریایی کوچک Mirabell بازگشت به خانه کمک کند. برای این کار با کمک یک گردنبند سحر و جادو خود را به تبدیل شدن به یک پری دریایی. شما دوستان خود را میمون کفش راحتی کمک کند. برو با ما در سفر. جمع آوری در طول راه ستاره های دریایی و کریستال. اما در راه در همه جا در معرض خطر! اجتناب از ملاقات با خرچنگ دریایی، جلبک دریایی و روند گرم است. سعی کنید به برخورد با دیوار از سنگ نیست! آنها باید از طریق سحر و جادو شکستن. کنترل: کلیدهای جهت دار برای حرکت می کند. فاصله - سحر و جادو، حذف موانع است.
رای دادن به این بازی: بازی: 5220
داشا بازی: ماجراجویی Dashi-پری دریایی ( رای112, امتیاز middlecover: 4.58/5)
0%

این بازی های فلش