بازی کونگ فو پاندا: سوار دیوانه

بازی های آنلاین رایگان

به کوه سوشی، حتی یک سفر Confoux پاندو خواهد متوقف نمی - چرا برای یک ظرافت دوست نمی کنند. صعود شیب دار و descents است کله خر مانع و عطر و بوی اغوا کننده از زمین به شما راه را نشان نمی دهد.

بازی آنلاین کونگ فو پاندا: سوار دیوانه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کونگ فو پاندا: سوار دیوانه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کونگ فو پاندا: سوار دیوانه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

کونگ فو پاندا: سوار دیوانه


چگونه به بازی بازی آنلاین کونگ فو پاندا: سوار دیوانه. کنترل کردن بازی کونگ فو پاندا: سوار دیوانه. به کوه سوشی، حتی یک سفر Confoux پاندو خواهد متوقف نمی - چرا برای یک ظرافت دوست نمی کنند. صعود شیب دار و descents است کله خر مانع و عطر و بوی اغوا کننده از زمین به شما راه را نشان نمی دهد. نگاهی کنترل از پاندا و واگن Confoux با استفاده از کلید های صفحه کلید های arrow به بالا و پایین، راست و چپ، شما به راحتی می توانید جمع آوری تمام زمین، که در راه دیدار خواهد کرد. اما، آیا هوشیاری از دست دادن نیست و عجله نیست، چرا که هزینه به رول سبد خرید و راه خود را برای شروع دوباره. از آنجا که بازی چند سطح است، در مقابل شما خواهد شد بسیاری از نوبت هیجان انگیز و شام خوشمزه ترین برای Confoux پانداهای پیدا کنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 3405
کونگ فو پاندا: سوار دیوانه ( رای35, امتیاز middlecover: 4.4/5)
0%

این بازی های فلش