بازی مسابقه کونگ فو پاندا

بازی های آنلاین رایگان

از آن زمان به خودی خود در مسابقات مانند دوچرخه نژاد نشان می دهد! در اینجا شما می توانید برای خود هر شخصیت را انتخاب کنید و در مسابقه یکی از قوی ترین - پاندا Confoux، میمون، ببر و Shifu.

بازی آنلاین مسابقه کونگ فو پاندا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مسابقه کونگ فو پاندا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مسابقه کونگ فو پاندا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

مسابقه کونگ فو پاندا


چگونه به بازی بازی آنلاین مسابقه کونگ فو پاندا. کنترل کردن بازی مسابقه کونگ فو پاندا. از آن زمان به خودی خود در مسابقات مانند دوچرخه نژاد نشان می دهد! در اینجا شما می توانید برای خود هر شخصیت را انتخاب کنید و در مسابقه یکی از قوی ترین - پاندا Confoux، میمون، ببر و Shifu. چه کسی خواهد بود که برای اولین بار از و تزئین پایه افتخاری بستگی به استقامت و عزم و اراده را به نفع خود شما. انتخاب به یک قهرمان، روی ادامه کلیک کنید، و سپس شماره 1 را فشار دهید و آماده شدن برای مسابقه را آغاز کرده است! قهرمان خود را کنترل کنید و با استفاده از صفحه کلید با فلش بالا و پایین برای سرعت بخشیدن به و فلش پایین متوقف خواهد شد. فقط سرعت تایپ با دقت می تواند یک شوخی بی رحمانه با شما بازی و ارسال آن به آغاز مسابقه باشد. به هر حال، فراموش نکنید که برای گرفتن در راه است، و مفاد که شما در انتظار در نوبت شیب دار!
رای دادن به این بازی: بازی: 6462
مسابقه کونگ فو پاندا ( رای180, امتیاز middlecover: 4.49/5)
0%

این بازی های فلش