بازی دفاع از مدار

بازی های آنلاین رایگان

فرمانده، به این سیاره توسط بیگانگان مورد حمله قرار گرفت و ایستگاه فضایی است در خطر نابودی! نگاهی به دست خود در ایستگاه فضایی دفاع کنید و سعی کنید برای زنده ماندن از یورش درخواست می کند مهمان نیست.

بازی آنلاین دفاع از مدار - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش دفاع از مدار آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین دفاع از مدار - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین دفاع از مدار. کنترل کردن بازی دفاع از مدار. فرمانده، به این سیاره توسط بیگانگان مورد حمله قرار گرفت و ایستگاه فضایی است در خطر نابودی! نگاهی به دست خود در ایستگاه فضایی دفاع کنید و سعی کنید برای زنده ماندن از یورش درخواست می کند مهمان نیست. چه چیزی نیاز دارید؟ چشم مشتاق، سرعت واکنش و خوش بینی بی پایان که کمک می کند تا به مقاومت در برابر یورش دشمن. هدف تفنگ خود را به فضا و برای هدف مناسب ترین نگاه کنید، و سپس فشار دادن دکمه سمت چپ موس را به ساقه، ساقه و دوباره عکس بگیرید. این چند سطح تیرانداز فضا و نه در مقابل از شما برای مبارزه در انتظار! سعی کنید برای زنده ماندن از یورش ناوگان بی پایان، به دست آوردن عنوان بسیاری از نقاط و سپس شما می توانید به بعد، سطح سخت تر ادامه خواهد داد. و ما فقط می توانیم برای شما آرزو شکیبایی و جریان بی پایان از کلاهک!
رای دادن به این بازی: بازی: 2390
دفاع از مدار ( رای3, امتیاز middlecover: 3.67/5)
0%

این بازی های فلش