بازی آن را و ساقه

بازی های آنلاین رایگان

برو به فضا را در کشتی خود، و سعی کنید برای جلوگیری از یورش ناوگان از بیگانگان فضایی است. هدف شما - حفاظت از سیاره را از تهاجم و جلوگیری از دشمن برای شکستن از طریق مانع است.

بازی آنلاین آن را و ساقه - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش آن را و ساقه آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین آن را و ساقه - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین آن را و ساقه. کنترل کردن بازی آن را و ساقه. برو به فضا را در کشتی خود، و سعی کنید برای جلوگیری از یورش ناوگان از بیگانگان فضایی است. هدف شما - حفاظت از سیاره را از تهاجم و جلوگیری از دشمن برای شکستن از طریق مانع است. گرافیک عالی، مقادیر نامحدودی از پاداش های مختلف، از سلاح های گوناگون و یک داستان جذاب، اقامت خود را در فضا است را فراموش نکرده است. باید با توجه به سلاح های پرداخت، این آخرین چیزی است که شما نیاز به انجام عملیات نیست. چهار نوع از سلاح ها را در اختیار خود، هر یک از آنها را می توانید در فروشگاه خرید، و سپس شما می توانید خرید و پیشرفت برای وسیله نقلیه خود را. به طور خلاصه، همه چیز شما نیاز به شما داشته، تنها وجود دارد متوقف کردن دشمن، و نه او را برای شکستن از طریق به این سیاره است.
رای دادن به این بازی: بازی: 2054
آن را و ساقه ( رای3, امتیاز middlecover: 5/5)
0%

این بازی های فلش