بازی نبرد در مریخ

بازی های آنلاین رایگان

هیچ شانس به کسی است که می شود به مریخ و دیدار با فرمانده و ارتش خود را. فقط این است که در مورد شما نیست، زیرا شما در حال حاضر در این سیاره!

بازی آنلاین نبرد در مریخ - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نبرد در مریخ آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نبرد در مریخ - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نبرد در مریخ. کنترل کردن بازی نبرد در مریخ. هیچ شانس به کسی است که می شود به مریخ و دیدار با فرمانده و ارتش خود را. فقط این است که در مورد شما نیست، زیرا شما در حال حاضر در این سیاره! نگه دارید سلاح های قوی تر دلیل این که شما برای تحمل و قدرت یک فرمانده عوامل حمله خود استاد از مریخ را اعلام کرد. سراسیمه تنها به جلو، جمع آوری پاداش و بسته های بهداشتی، و البته، دلسرد نشوید.! به هر حال، چشم مشتاق و سرعت واکنش ضرری ندارد، چرا که هرگونه اشتباه را تهدید می کاهش میزان انرژی که شما کاملا هیچ جا. بنابراین، نگه داشتن چشم در مقیاس بیشتر بهداشت، در هر چیزی زور اسلحه که حرکت می کند و پشت سر هم به جلو نگه دارید. اگر در راه به دیدار فرمانده، باید عرق زیبا، چرا که با او فقط بنابراین شما نمی خواهد درک. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2408
نبرد در مریخ ( رای6, امتیاز middlecover: 4.33/5)
0%

این بازی های فلش