بازی الفبای میکی موس

بازی های آنلاین رایگان

در عکس های رنگارنگ با طرح کارتون مورد علاقه خود را ممکن است پنهان هر چیزی! اما امروز که در تصویر با تصویر از دوستان میکی موس نیاز به پیدا کردن حروف!

بازی آنلاین الفبای میکی موس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش الفبای میکی موس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین الفبای میکی موس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین الفبای میکی موس. کنترل کردن بازی الفبای میکی موس. در عکس های رنگارنگ با طرح کارتون مورد علاقه خود را ممکن است پنهان هر چیزی! اما امروز که در تصویر با تصویر از دوستان میکی موس نیاز به پیدا کردن حروف! شخصیت های ناز، مبلمان رنگارنگ و موتیف ساده، بهترین استفاده را سرگرم کننده بازی و جالب است. با ذره، شما در میان آیتم های مختلف نامه های پنهان را پیدا کنید. آنها بسیار ظریف هستند، اما اگر شما استفاده از یک ذره بین و بسیار مراقب باشید، شما یک نامه پس از دیگری پیدا کنید. در پایین زمین بازی، واقع حروف و شما باید برای پیدا کردن. عجله، چرا که شما باید برای چگونه به صرف زمان است. نگاه در همه جا: در طبقه، بر روی نیمکت، بر روی پای میز، و حتی در شمع! اگر شما موفق به پیدا کردن نامه، او بلافاصله از هیئت مدیره ناپدید می شوند و آبی روی پانل خواهد بود. تعداد بازدید ها و اقامت دلپذیر در این شرکت از دوستان خوش!
رای دادن به این بازی: بازی: 6921
الفبای میکی موس ( رای100, امتیاز middlecover: 3.97/5)
0%

این بازی های فلش