بازی کارت بازی یک نفره

بازی های آنلاین رایگان

به راستی، بهترین کرم، برای طرفداران این نوع از بازی یک نفره شما پیدا نخواهد کرد. در مقابل از شما به شیوه ای پر هرج و مرج کارت واقع در چهار ردیف.

بازی آنلاین کارت بازی یک نفره - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش کارت بازی یک نفره آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین کارت بازی یک نفره - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین کارت بازی یک نفره. کنترل کردن بازی کارت بازی یک نفره. به راستی، بهترین کرم، برای طرفداران این نوع از بازی یک نفره شما پیدا نخواهد کرد. در مقابل از شما به شیوه ای پر هرج و مرج کارت واقع در چهار ردیف. سعی کنید با استفاده از ماوس به گسترش کارت به طوری که در هر سطر کارت از همان کت و شلوار بود. نه همیشه، اولین بار شما می توانید با پروفایل های کنار آمدن، اما آن را به ارزش را امتحان کنید. به هر حال، به خاطر داشته باشید زمانی که بازی برای مدتی و از شما بسیار ندارد. در رتبه بندی در قسمت بالا زمان تایمر که به طور اجتنابناپذیری به حساب در هر ثانیه در یک زمان. گسترش کارت، استفاده از سلول های خالی را به حرکت، بنابراین شما این فرصت را برای جمع آوری یک نفره بسیار سریعتر داشته باشد.
رای دادن به این بازی: بازی: 2274
کارت بازی یک نفره ( رای3, امتیاز middlecover: 4/5)
0%

این بازی های فلش