بازی DJ Masyanya

بازی های آنلاین رایگان

Masjanja در حال حاضر کاملا در حالی که فکر حرفه ای در موسیقی، به دلیل این استعداد دست داده است. به طوری که استعداد وجود دارد ... talantische! و، در نهایت، رویای او آمد سخت افزار درست و او.

بازی آنلاین DJ Masyanya - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش DJ Masyanya آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین DJ Masyanya - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین DJ Masyanya. کنترل کردن بازی DJ Masyanya. Masjanja در حال حاضر کاملا در حالی که فکر حرفه ای در موسیقی، به دلیل این استعداد دست داده است. به طوری که استعداد وجود دارد ... talantische! و، در نهایت، رویای او آمد سخت افزار درست و او. این زمان برای نشان دادن مهارت های خود را و استفاده از سخت افزار، که تبدیل به دستی است. اما همه چیز نیست تا گلگون است آن را به عنوان در ابتدا به نظر می رسید بنابراین شما باید برای کمک به او کم است. در ابتدا آن را دشوار خواهد بود، چرا که نیاز به کلیک ماوس بر روی به معنای واقعی کلمه هر دکمه که می آید دستی. مزایای آنها را در اتاق به اندازه کافی! شما می توانید بر روی دکمه در دستگاه برچسب طبل بر روی دکمه بر روی مانیتور کلیک کنید، اما شما می توانید. در هر صورت، شما انواع صداها که در نهایت اضافه کردن به تعداد زیادی موسیقی دریافت کنید!
رای دادن به این بازی: بازی: 5834
DJ Masyanya ( رای118, امتیاز middlecover: 4.41/5)
0%

این بازی های فلش