بازی موسیقی برای کودکان و نوجوانان

بازی های آنلاین رایگان

این بازی هیجان انگیز و رنگارنگ را به شهوت و میل از کاربران جوان است. اگر شما یک دقیقه از وقت آزاد، در حالی که خوک خوک در انتظار شما در درس موسیقی. او اشاره شما بازی، و شما باید بعد از او به تکرار.

بازی آنلاین موسیقی برای کودکان و نوجوانان - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش موسیقی برای کودکان و نوجوانان آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین موسیقی برای کودکان و نوجوانان - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

موسیقی برای کودکان و نوجوانان


چگونه به بازی بازی آنلاین موسیقی برای کودکان و نوجوانان. کنترل کردن بازی موسیقی برای کودکان و نوجوانان. این بازی هیجان انگیز و رنگارنگ را به شهوت و میل از کاربران جوان است. اگر شما یک دقیقه از وقت آزاد، در حالی که خوک خوک در انتظار شما در درس موسیقی. او اشاره شما بازی، و شما باید بعد از او به تکرار. به درس جالب بود، شما نیاز حداکثر مراقبت و عبور از یک سطح یکی پس از دیگری، شما نه تنها می توانند یاد بگیرند هفت یادداشت، بلکه به سرودن انگیزه فوق العاده برای دوستان جنگل. با کلیک کردن موس خود را بر روی کلید، سعی کنید به دقیقا بازتولید صدا و نمره به عنوان بسیاری از نقاط برای اجرای صحیح کار. به تصویب سطح شما باید پنج تلاش، به طوری که شما قادر خواهید بود لطفا درس خوک آموخته است. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2619
موسیقی برای کودکان و نوجوانان ( رای16, امتیاز middlecover: 4.25/5)
0%

این بازی های فلش