بازی مشت اژدها 3 - سن آواتار ها

بازی های آنلاین رایگان

"در قلب بازی مشت اژدها 3 ژانر نادر مانند جنگ است. در آن، شما به عنوان استاد هنرهای رزمی عمل می کنند، و همچنین باید برای اثبات برتری خود را در تاکتیک ها و سبک خود را دارند.

بازی آنلاین مشت اژدها 3 - سن آواتار ها - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش مشت اژدها 3 - سن آواتار ها آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین مشت اژدها 3 - سن آواتار ها - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

مشت اژدها 3 - سن آواتار ها


چگونه به بازی بازی آنلاین مشت اژدها 3 - سن آواتار ها. کنترل کردن بازی مشت اژدها 3 - سن آواتار ها. "در قلب بازی مشت اژدها 3 ژانر نادر مانند جنگ است. در آن، شما به عنوان استاد هنرهای رزمی عمل می کنند، و همچنین باید برای اثبات برتری خود را در تاکتیک ها و سبک خود را دارند. با این حال، آن را باید به مبارزه با سایر مدارس و هنرهای رزمی بود. اجازه بازی به استفاده از سلاح های خاص و یا یک سری از ضربات حملات دسته کوچک موسیقی جاز. تمام این کمک خواهد کرد که از جنگ پیروز شوید. علاوه بر این، مشت اژدها 3 به صورت اختیاری توسط خود بازی کنند، چرا که آن را می تواند انجام شود و با دشمن واقعی، به عنوان مثال، یک دوست. کنترل نسبتا ساده از این بازی است حتی بیشتر شخصیت با استفاده از صفحه کلید به تنهایی کنترل. به سادگی و به سرعت این بازیکن تیم پایه دکمه های حرکت و سکته های مختلف تسلط. گرافیک نیز همچنان بالا است - آن را به عنوان گزینه های نقاشی به نظر می رسد، یا تکه تکه. چهره ها و اشیاء در چنین راهی برای ایجاد اثرات جالب و اتمسفر ایجاد شده است.
مشت اژدها 3 است که با این واقعیت است که آن را به یک انیمیشن خوب است. جنبش و اعتصابات به خوبی اجرا شده، در اینجا شما می توانید موسیقی متن فیلم جداگانه را پیدا کنید. مخالفان نوشته ها صدای ضرب و شتم و دیگر لحظات به خوبی اجرا شده است.
رای دادن به این بازی: بازی: 3622
مشت اژدها 3 - سن آواتار ها ( رای46, امتیاز middlecover: 4.78/5)
0%

این بازی های فلش