بازی قافیه SpongeBob در

بازی های آنلاین رایگان

چگونه به سرعت و به راحتی یادگیری برای شمارش؟ بسیار ساده است! برو به پایین، در سفر به باب بن و حق آنها را به محل شما کمک خواهد کرد نه تنها اعداد یاد بگیرند، بلکه.

بازی آنلاین قافیه SpongeBob در - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش قافیه SpongeBob در آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین قافیه SpongeBob در - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین قافیه SpongeBob در. کنترل کردن بازی قافیه SpongeBob در. چگونه به سرعت و به راحتی یادگیری برای شمارش؟ بسیار ساده است! برو به پایین، در سفر به باب بن و حق آنها را به محل شما کمک خواهد کرد نه تنها اعداد یاد بگیرند، بلکه. شیرجه و دکمه را انتخاب کنید با شماره 1، سطح اول از این بازی و اولین SpongeBob در درس. در این بازی، شما نیاز به حداکثر مراقبت برای پیدا کردن شماره های ضروری و ترتیب آنها را در یک ردیف. در پایین زمین بازی تعدادی از کلون بن است و هر کلون دارای یک صفحه. فقط دو قرص نوشته شده رقم است، و بقیه خالی است. یافتن میان اعداد تصادفی پراکنده در پایین، تعداد که باید پشت نشانه با تعداد 2 باشد. هدف شما این است برای پر کردن تعدادی از چهره های به طوری که آنها به شدت به منظور بودند. اگر شما تعداد صحیح را پیدا کرده اند، بر روی آن کلیک کنید با ماوس و آن را بلافاصله بر روی صفحه خواهد بود، و ادامه خواهد برای جستجوی دیگر. هنگامی که شما در سری کامل پر کنید، شما با خیال راحت می توانید به سطح بعدی از این بازی حرکت می کند.
رای دادن به این بازی: بازی: 15943
قافیه SpongeBob در ( رای328, امتیاز middlecover: 4.5/5)
0%

این بازی های فلش