بازی ماشا و ریاضیات خرس

بازی های آنلاین رایگان

آه، این ماشا! او به جنگل در انواع توت ها رفت و از دست داده ... مطمئنا این داستان شما می دانید و می دانند که چگونه آن به پایان رسید. چگونه داستان ما به شما بستگی دارد.

بازی آنلاین ماشا و ریاضیات خرس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماشا و ریاضیات خرس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماشا و ریاضیات خرس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ماشا و ریاضیات خرس


چگونه به بازی بازی آنلاین ماشا و ریاضیات خرس. کنترل کردن بازی ماشا و ریاضیات خرس. آه، این ماشا! او به جنگل در انواع توت ها رفت و از دست داده ... مطمئنا این داستان شما می دانید و می دانند که چگونه آن به پایان رسید. چگونه داستان ما به شما بستگی دارد. راهنما خرس برای رسیدن به کلبه پدربزرگ و مادربزرگ ماشا، به درستی پاسخ دادن به سوالات. اگر شما به درستی پاسخ، خرس در خواهد رفت، و اگر نه، خرس نشسته در بیخ و بن و خواهد بود. اماده ای؟ پرس بازی و آماده برای سوال اول دریافت کنید. وظیفه شما این است به عنوان مثال به درستی حل و پیدا کردن جواب در میان چهره های دیگر. هنگامی که تعداد یافت، بر روی آن کلیک کنید با ماوس و خرس خواهد گام دیگری را. اما اگر پاسخ درست نیست، آماده برای یک استراحت می کنید. برای رسیدن به کلبه، شما باید تنها سه تلاش، بنابراین استفاده از آنها را عاقلانه.
رای دادن به این بازی: بازی: 4283
ماشا و ریاضیات خرس ( رای28, امتیاز middlecover: 4.86/5)
0%

این بازی های فلش