بازی لباس پری شاهزاده خانم

بازی های آنلاین رایگان

شاهزاده خانم پری داستان، چه می تواند باشد؟ شما می توانید خودتان آن را ایجاد، چرا که در این بازی است که همه چیز شما نیاز وجود دارد.

بازی آنلاین لباس پری شاهزاده خانم - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش لباس پری شاهزاده خانم آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین لباس پری شاهزاده خانم - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

لباس پری شاهزاده خانم


چگونه به بازی بازی آنلاین لباس پری شاهزاده خانم. کنترل کردن بازی لباس پری شاهزاده خانم. شاهزاده خانم پری داستان، چه می تواند باشد؟ شما می توانید خودتان آن را ایجاد، چرا که در این بازی است که همه چیز شما نیاز وجود دارد. با استفاده از ماوس، در پروانه کلیک کنید و شما تعداد نامحدودی از آیتم های مختلف لباس. لباس، دستکش، کفش، مدل مو و زیور آلات مو، و هنوز هم یک انتخاب گسترده ای از بال وجود دارد. را انتخاب کنید، سعی کنید در مورد لباس ها و لوازم جانبی، و ایجاد تصویر خود را از شاهزاده خانم. برای حرکت از یک تب به دیگری، شما دکمه کمک در پشت فلش، روی آن کلیک کنید و شما قادر خواهید بود به حرکت در اطراف کمد لباس. به هر حال، ضرری ندارد به را انتخاب کنید پس زمینه، از آن خواهد شد یک شب درخشان یا یک روز آفتابی؟
رای دادن به این بازی: بازی: 5813
لباس پری شاهزاده خانم ( رای141, امتیاز middlecover: 4.85/5)
0%

این بازی های فلش