بازی Fowling

بازی های آنلاین رایگان

شکارچی کتک جیمی دچار مشکل شدم و شما باید به او کمک کند. جیمی ایستاده بود تا دفاع از روستا، که مورد حمله قرار گرفت ... ترکیه. یک فرصت بزرگ نه تنها به مردم محافظت، بلکه به ساقه!

بازی آنلاین Fowling - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش Fowling آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین Fowling - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین Fowling. کنترل کردن بازی Fowling. شکارچی کتک جیمی دچار مشکل شدم و شما باید به او کمک کند. جیمی ایستاده بود تا دفاع از روستا، که مورد حمله قرار گرفت ... ترکیه. یک فرصت بزرگ نه تنها به مردم محافظت، بلکه به ساقه! مدیریت تفنگ خود را جیمی، نشان می دهد حداکثر مهارت و چابکی و اجازه ندهید که هر بوقلمون نزدیک آمده است. چه کسی برنده می شود؟ شما می توانید پیدا کردن شما تنها پس از یک مرحله پس از دیگری منتقل، و چگونه به سرعت دکمه سمت چپ ماوس را به شات را فشار دهید. برای هر ضربه مستقیم شما 100 امتیاز، اما اگر ترکیه به شما حمله، شما برخی از سلامت خود را از دست. بازی در یک زمان، به طوری عمل خواهد کرد تا به سرعت داشته باشد. در عبور از هر سطح در اختیار شما است فقط 1 دقیقه وجود دارد!
رای دادن به این بازی: بازی: 2188
Fowling ( رای2, امتیاز middlecover: 5/5)
0%

این بازی های فلش