بازی خرگوش شکار پیش از تاریخ

بازی های آنلاین رایگان

برو به دوران ماقبل تاریخ و کمک Maltsev مقابله با باتوم، که او برای شکار خرگوش آماده کرده بود. البته، با تفنگ ساده تر خواهد بود، که واقعا چه است!

بازی آنلاین خرگوش شکار پیش از تاریخ - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش خرگوش شکار پیش از تاریخ آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین خرگوش شکار پیش از تاریخ - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

خرگوش شکار پیش از تاریخ


چگونه به بازی بازی آنلاین خرگوش شکار پیش از تاریخ. کنترل کردن بازی خرگوش شکار پیش از تاریخ. برو به دوران ماقبل تاریخ و کمک Maltsev مقابله با باتوم، که او برای شکار خرگوش آماده کرده بود. البته، با تفنگ ساده تر خواهد بود، که واقعا چه است! بنابراین، به منظور پر کردن خرگوش، نیاز نه تنها صبر بلکه چشم مشتاق. مدیریت شکارچی جوان و سعی کنید به نمره باشگاه سرعت سیر هوایی که دریافت غذا برای شام کمک خواهد کرد. برای اجرای یک باشگاه، حرکت مکان نما به ماوس و پایین نگه داشتن دکمه ماوس شماره گیری سازمان دیده بان سمت چپ، که در شکارچی واقع شده است. به محض این که مقیاس قرمز به نظر می رسد، انتخاب زمان مناسب و با کلیک ماوس. توسط؟ نگران نباشید، دوباره سعی کنید!
رای دادن به این بازی: بازی: 2091
خرگوش شکار پیش از تاریخ ( رای0, امتیاز middlecover: 0/5)
0%

این بازی های فلش