بازی الفبای ماداگاسکار

بازی های آنلاین رایگان

در نهایت، همه مونتاژ، حتی پنگوئن برنامه های خود را به تعویق انداخته، شما می توانید تصویر کلی را و چسبیدن به آن را بر روی دیوار.

بازی آنلاین الفبای ماداگاسکار - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش الفبای ماداگاسکار آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین الفبای ماداگاسکار - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

الفبای ماداگاسکار


چگونه به بازی بازی آنلاین الفبای ماداگاسکار. کنترل کردن بازی الفبای ماداگاسکار. در نهایت، همه مونتاژ، حتی پنگوئن برنامه های خود را به تعویق انداخته، شما می توانید تصویر کلی را و چسبیدن به آن را بر روی دیوار. همانطور که برنامه ریزی و انجام می شود، اما این چیزی است که تصویر از شکلک؟ این نامه پنهان در تصویر و هر یک خواهد شد که برای پیدا کردن آن! در پایین زمین بازی، یک پانل با حروف که در عکس در مرکز زمین بازی نگاه وجود دارد. کنسانتره و مراقب باشید، چرا که جستجو را برای شما نمی ساده ترین چیزی باشد. حروف در همه جا حتی در میان ابرها و در شاخ ملمن پنهان،. بنابراین، شما کار زیادی است، اما شما نیاز به صرف زمان برای جستجوی عنوان کوچک که ممکن است. برای هر یک از پیدا نامه نقاط شما و به یاد داشته باشید، تا زمانی که شما پیدا کردن همه نامه ها قادر نخواهد بود برای رفتن به سطح بعدی از این بازی.
رای دادن به این بازی: بازی: 3932
الفبای ماداگاسکار ( رای68, امتیاز middlecover: 4.62/5)
0%

این بازی های فلش