بازی ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار

بازی های آنلاین رایگان

خوب، در اینجا چیزی است که می تواند پنگوئن ماداگاسکار و به جایی که به درخواست بالقوه آن؟ طولانی در این پنگوئن فکر - افسر Kowalski و جمع آوری تیم ملی safaris دوستانه خود را ... ترساندن گردشگران.

بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار


چگونه به بازی بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار. کنترل کردن بازی ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار. خوب، در اینجا چیزی است که می تواند پنگوئن ماداگاسکار و به جایی که به درخواست بالقوه آن؟ طولانی در این پنگوئن فکر - افسر Kowalski و جمع آوری تیم ملی safaris دوستانه خود را ... ترساندن گردشگران. چه لایق سرگرم کننده نیست - به پرش به بیرون از بوته سمت راست در گردش جیپ و ترساندن تمام گردشگران! اختراع - انجام می شود. نگاهی کنترل از اسلحه و شروع به کار می کنند. هنگامی که دستگاه به گردشگران در چشم، هدف در هدف خود را کلیک کنید و اشاره گر ماوس را بر روی زمین بازی. اماده ای؟ دکمه سمت چپ ماوس را، و سربازان ریکو، اجرای طرح از دوستان خود. آمار؟ عالی، ساقه دوباره و دوباره، اصلی ترین چیزی که به ضربه به هدف و اجرای طرح تا پایان!
رای دادن به این بازی: بازی: 3933
ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار ( رای66, امتیاز middlecover: 4.74/5)
0%

این بازی های فلش