بازی ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار

بازی های آنلاین رایگان

خوب، در اینجا چیزی است که می تواند پنگوئن ماداگاسکار و به جایی که به درخواست بالقوه آن؟ طولانی در این پنگوئن فکر - افسر Kowalski و جمع آوری تیم ملی safaris دوستانه خود را ... ترساندن گردشگران.

بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:



چگونه به بازی بازی آنلاین ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار. کنترل کردن بازی ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار. خوب، در اینجا چیزی است که می تواند پنگوئن ماداگاسکار و به جایی که به درخواست بالقوه آن؟ طولانی در این پنگوئن فکر - افسر Kowalski و جمع آوری تیم ملی safaris دوستانه خود را ... ترساندن گردشگران. چه لایق سرگرم کننده نیست - به پرش به بیرون از بوته سمت راست در گردش جیپ و ترساندن تمام گردشگران! اختراع - انجام می شود. نگاهی کنترل از اسلحه و شروع به کار می کنند. هنگامی که دستگاه به گردشگران در چشم، هدف در هدف خود را کلیک کنید و اشاره گر ماوس را بر روی زمین بازی. اماده ای؟ دکمه سمت چپ ماوس را، و سربازان ریکو، اجرای طرح از دوستان خود. آمار؟ عالی، ساقه دوباره و دوباره، اصلی ترین چیزی که به ضربه به هدف و اجرای طرح تا پایان!
رای دادن به این بازی: بازی: 3657
ماجراجویی پنگوئن ماداگاسکار ( رای65, امتیاز middlecover: 4.74/5)
0%

این بازی های فلش