بازی پای سیب پخت و پز

بازی های آنلاین رایگان

مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای پای سیب، چگونه به ریز ریز کردن سیب و چگونه به طبخ خمیر چه هستند - این همه به شما خواهند گفت و نمایش آشپز تسا.

بازی آنلاین پای سیب پخت و پز - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پای سیب پخت و پز آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پای سیب پخت و پز - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پای سیب پخت و پز. کنترل کردن بازی پای سیب پخت و پز. مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای پای سیب، چگونه به ریز ریز کردن سیب و چگونه به طبخ خمیر چه هستند - این همه به شما خواهند گفت و نمایش آشپز تسا. بله، امروز شما در حال بازدید تسا و او به شما می آموزد که چگونه به طبخ پای سیب. اماده ای؟ گام اول این است که به نوبه خود فر با کلیک بر روی شماره 1 و دکمه Start. حالا شما نیاز به قطع سیب و طبخ دوغ. در آشپزخانه، تسا تا به همه چیز شما نیاز دارید و شما فقط باید به دنبال فلش جهت، و سپس دقیقا بر روی آنها صرف با ماوس. گام به گام از یک فعالیت حرکت خود را به دیگری، استفاده از دکمه های فلش واقع در گوشه سمت راست پایین زمین بازی. وقتی خمیر آماده است، این حرکت را به یک فرم به همان کشتی قطعه قطعه سیب و در فر قرار داده است. وقتی کیک آماده است، ترشح با آجیل و آماده به خدمت گرفته شود!
رای دادن به این بازی: بازی: 2066
پای سیب پخت و پز ( رای15, امتیاز middlecover: 4.27/5)
0%

این بازی های فلش