بازی پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون

بازی های آنلاین رایگان

به نمایش پخت و پز خوش آمدید! امروز شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به طبخ بوقلمون کباب و نه تنها یاد بگیرند، بلکه برای شرکت در تهیه.

بازی آنلاین پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون


چگونه به بازی بازی آنلاین پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون. کنترل کردن بازی پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون. به نمایش پخت و پز خوش آمدید! امروز شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به طبخ بوقلمون کباب و نه تنها یاد بگیرند، بلکه برای شرکت در تهیه. همه شما باید انجام دهید این است دستورالعمل ها را دنبال کرده و باعث علائم فلش که نشان می دهد که چگونه به درستی ریز ریز کردن پیاز، سیب، کرفس و غذاهای دیگر، چگونه به طبخ استفاده نا مشروع و خیلی بیشتر. به طور خلاصه، در نشان دادن پخت و پز شما خسته نخواهند شد. مهم ترین چیز به دقت و دقیق، از سال برای هر قطعه برش به شما امتیاز دریافت کنید و یک جایزه از زمان اضافی. به هر حال، بازی در حالی که، تا یک دقیقه ای هدر ندهید و پیوستن به سحر و جادو آشپزی!
رای دادن به این بازی: بازی: 2303
پخت و پز نمایش: کباب بوقلمون ( رای54, امتیاز middlecover: 4.67/5)
0%

این بازی های فلش