بازی پخت و پز کیک پرتقال شکلات

بازی های آنلاین رایگان

شما یک دندان شیرین؟ سپس این بازی obuchalka برای شما! در اینجا شما می توانید پیدا کردن آنچه مواد تشکیل دهنده شما نیاز دارید، در چه منظور استفاده از آنها و چگونه آنها را آماده کند.

بازی آنلاین پخت و پز کیک پرتقال شکلات - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پخت و پز کیک پرتقال شکلات آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پخت و پز کیک پرتقال شکلات - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

پخت و پز کیک پرتقال شکلات


چگونه به بازی بازی آنلاین پخت و پز کیک پرتقال شکلات. کنترل کردن بازی پخت و پز کیک پرتقال شکلات. شما یک دندان شیرین؟ سپس این بازی obuchalka برای شما! در اینجا شما می توانید پیدا کردن آنچه مواد تشکیل دهنده شما نیاز دارید، در چه منظور استفاده از آنها و چگونه آنها را آماده کند. و، البته، نقطه اوج از گیم پلی آماده خواهد شد، هر چند مجازی، کیک شکلاتی نارنجی. اما آنچه مانع او برای آشپزخانه واقعی آماده؟ همه اقدامات شما می توانید انجام با استفاده از ماوس، و اگر شما بسیار دقیق هستند، به راحتی می توانید با دسر برآید. بنابراین همه چیز به شما برای آزمون نیاز را، ما یک پرتقال در دنباله قطع، و سپس تمام محصولات مخلوط کنید. آن باقی مانده است به پخت کیک در فر و طبخ لعاب نارنجی. و در حال حاضر، آخرین مرحله از آماده سازی - پور کیک شکر و تخم مرغ و تزئین با پوست پرتقال. دسر آماده، بن Appétit!
رای دادن به این بازی: بازی: 2142
پخت و پز کیک پرتقال شکلات ( رای36, امتیاز middlecover: 3.89/5)
0%

این بازی های فلش