بازی پخت و پز پیتزا

بازی های آنلاین رایگان

چه کاری می تواند شما را یک پیک نیک؟ آماده پیتزا و تعجب دوستان خود را با مهارت خود را. در این بازی، با استفاده از ماوس، شما می توانید پیتزا شگفت انگیز را، و در همان زمان یادگیری تمامی مراحل پخت و پز.

بازی آنلاین پخت و پز پیتزا - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش پخت و پز پیتزا آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین پخت و پز پیتزا - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین پخت و پز پیتزا. کنترل کردن بازی پخت و پز پیتزا. چه کاری می تواند شما را یک پیک نیک؟ آماده پیتزا و تعجب دوستان خود را با مهارت خود را. در این بازی، با استفاده از ماوس، شما می توانید پیتزا شگفت انگیز را، و در همان زمان یادگیری تمامی مراحل پخت و پز. دنبال دست اشاره گر، که شما مراحل را بی درنگ و شما باید تمام به نوبه خود از. فقط چند دقیقه تمرین مجازی و شما تبدیل خواهد شد پیتزا متخصص، چه محصولات شما با استفاده از، چگونه به طبخ چاشنی قرار داده و آن را بر روی کیکهای. مهمتر از همه، مراقب باشید و به دنبال دستورالعمل، به دلیل آماده سازی صحیح، بستگی به طعم و مزه ظرف به پایان رسید. موفق باشید!
رای دادن به این بازی: بازی: 1920
پخت و پز پیتزا ( رای22, امتیاز middlecover: 3.45/5)
0%

این بازی های فلش