بازی نرم پریا رنگ آمیزی

بازی های آنلاین رایگان

شما با پری دیدار خواهد کرد و حتی می توانید آنها را به میل خود رنگ. باز کردن بازی در اسرع وقت، یک برس و شروع به کار می کنند. در این بازی، شما باید طراحی طرح خواهد شد و انتخاب گسترده ای از رنگ در پالت.

بازی آنلاین نرم پریا رنگ آمیزی - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش نرم پریا رنگ آمیزی آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین نرم پریا رنگ آمیزی - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین نرم پریا رنگ آمیزی. کنترل کردن بازی نرم پریا رنگ آمیزی. شما با پری دیدار خواهد کرد و حتی می توانید آنها را به میل خود رنگ. باز کردن بازی در اسرع وقت، یک برس و شروع به کار می کنند. در این بازی، شما باید طراحی طرح خواهد شد و انتخاب گسترده ای از رنگ در پالت. با استفاده از ماوس برای کنترل برس، با کلیک بر روی هر رنگ بر روی پالت، و پس از آن طراحی سایت انتخاب شده است. اگر به طور ناگهانی رنگ شما را دوست ندارند اعمال می شود، شما می توانید به راحتی آن را با کلیک کردن دکمه پاک کردن علی حذف و شروع فرایند خلاق برای اولین بار. و هنگامی که شما انجام می شود، شما می توانید تصویر را در کامپیوتر خود با فشار دادن ذخیره تصویر را ذخیره کنید.
رای دادن به این بازی: بازی: 2810
نرم پریا رنگ آمیزی ( رای26, امتیاز middlecover: 4.58/5)
0%

این بازی های فلش