بازی رنگ آمیزی ملکه در لباس

بازی های آنلاین رایگان

چه لباس باید ملکه شود، چه چکمه های رنگ و لباس؟ ایجاد مجموعه خود را از لباس برای شخصیت های سلطنتی و رنگ لباس خود را به میل خود.

بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش رنگ آمیزی ملکه در لباس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

رنگ آمیزی ملکه در لباس


چگونه به بازی بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس. کنترل کردن بازی رنگ آمیزی ملکه در لباس. چه لباس باید ملکه شود، چه چکمه های رنگ و لباس؟ ایجاد مجموعه خود را از لباس برای شخصیت های سلطنتی و رنگ لباس خود را به میل خود. در این بازی، در اختیار شما خواهد بود 5 مدل از لباس و شما باید انتخاب کنید تا برای هر دامنه خود را از رنگ. باشید که اتخاذ یک سبک، انتخاب رنگ و مطمئن شوید که لباس نگاه هماهنگ و ذوق. در سمت چپ زمین بازی، انتخاب هر یک از پنج چهره، و در سمت راست شما یک پالت رنگ را پیدا کنید. در نگاه اول، انتخاب رنگ غنی نیست، اما لازم است را به پالت براش و کلیک بر روی یکی از رنگ های، چگونه می تواند شما دامنه متنوع. انتخاب هر یک از آنها و مجموعه خود را از لباس و رفتن به نشان می دهد با کلیک بر روی دکمه نمایش.
رای دادن به این بازی: بازی: 2416
رنگ آمیزی ملکه در لباس ( رای50, امتیاز middlecover: 4.94/5)
0%

این بازی های فلش