بازی رنگ آمیزی ملکه در لباس

بازی های آنلاین رایگان

چه لباس باید ملکه شود، چه چکمه های رنگ و لباس؟ ایجاد مجموعه خود را از لباس برای شخصیت های سلطنتی و رنگ لباس خود را به میل خود.

بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش رنگ آمیزی ملکه در لباس آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:چگونه به بازی بازی آنلاین رنگ آمیزی ملکه در لباس. کنترل کردن بازی رنگ آمیزی ملکه در لباس. چه لباس باید ملکه شود، چه چکمه های رنگ و لباس؟ ایجاد مجموعه خود را از لباس برای شخصیت های سلطنتی و رنگ لباس خود را به میل خود. در این بازی، در اختیار شما خواهد بود 5 مدل از لباس و شما باید انتخاب کنید تا برای هر دامنه خود را از رنگ. باشید که اتخاذ یک سبک، انتخاب رنگ و مطمئن شوید که لباس نگاه هماهنگ و ذوق. در سمت چپ زمین بازی، انتخاب هر یک از پنج چهره، و در سمت راست شما یک پالت رنگ را پیدا کنید. در نگاه اول، انتخاب رنگ غنی نیست، اما لازم است را به پالت براش و کلیک بر روی یکی از رنگ های، چگونه می تواند شما دامنه متنوع. انتخاب هر یک از آنها و مجموعه خود را از لباس و رفتن به نشان می دهد با کلیک بر روی دکمه نمایش.
رای دادن به این بازی: بازی: 2410
رنگ آمیزی ملکه در لباس ( رای50, امتیاز middlecover: 4.94/5)
0%

این بازی های فلش