بازی طراحی اسب برای تعطیلات

بازی های آنلاین رایگان

به سرزمین جادویی که در آن زندگی می کنند تسویه حساب دوست داشتنی خوش آمدید! امروز، در جشن و شما باید شروع به آماده شدن برای جشن.

بازی آنلاین طراحی اسب برای تعطیلات - بازی به صورت رایگان و بدون ثبت نام انجمن بازی بازی فلش طراحی اسب برای تعطیلات آنلاین zxgame9.com. اگر دوست دارید بازی آنلاین طراحی اسب برای تعطیلات - به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


اضافه کردن به علاقه مندی ها

طراحی اسب برای تعطیلات


چگونه به بازی بازی آنلاین طراحی اسب برای تعطیلات. کنترل کردن بازی طراحی اسب برای تعطیلات. به سرزمین جادویی که در آن زندگی می کنند تسویه حساب دوست داشتنی خوش آمدید! امروز، در جشن و شما باید شروع به آماده شدن برای جشن. تزئین خانه و تسویه حساب قلعه، که خواهد شد یک روز تعطیل، فراموش نکنید که برای تزئین پارک و یک استودیو رقص. به طور خلاصه، بسیاری از کار و نیاز به زمان برای تکمیل آماده سازی در زمان داشته باشد. در رتبه بندی با قفل یا یک استودیو رقص کلیک کنید و پیوستن به در آماده سازی در حال حاضر. استفاده از ماوس را کلیک کنید ماوس بر روی جزئیات در پایین زمین بازی، و سپس آنها را بکشید به جای حق. وقتی که شما آماده هستند، در بالای زمین بازی کلیک کنید تا تسویه حساب مورد علاقه خود را و انتشار آن در زمین بازی. است، نه بزرگ!
رای دادن به این بازی: بازی: 5649
طراحی اسب برای تعطیلات ( رای120, امتیاز middlecover: 4.94/5)
0%

این بازی های فلش